• TEKSER ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mitsubishi Klima Servisi - Tekser Klima - Mitsubishi Yetkili Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi  olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul anadolu yakası ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Mitsubishi klima servisi olarak alanında uzman teknisyenlerimizle, uluslararası kalite standartlarını karşılayarak duvar, kaset, kanallı, inverter, vrf, salon, multi, yer ve tavan tipi klimalar için Mitsubishi klima servis hizmeti vermekteyiz. Mitsubishi klimalarınızın sorunsuz çalışması için tamamı orijinal yedek parçalarla onarım-tamir süreçlerini yönetmekteyiz.
 

Gerçekleştireceğimiz tüm tamir ve servis işlemleri hem işçilik bakımından hem de yedek parça
bakımından 1 yıl garanti kapsamımız altında olmaktadır.


Mitsubishi klima yetkili servis merkezi, Türkiye’deki VRF klima satış ve servis merkezlerini bir araya getiren iklimlendirme platformudur. Mitsubishi klima servisleriyle birlikte; geniş araç filosu, Türkiye çapında geniş satış ve servis ağı sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktadır.

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul Anadolu yakası ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Devamını Oku

Mitsubishi Klima Montajı

Cihazınızın nereye monte edileceğini kapsayan klima montajı uygulamalarında planlı ve stratejik olarak sizlere uzun ömürlü ve dayanıklı klimalar sunuyoruz.

Devamını Oku

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi klima servisi olarak duvar, kaset, kanallı, inverter, vrf, salon, multi, yer ve tavan tipi klimalar için klima bakım hizmetleri sunmaktayız.

Devamını Oku
Servis Talep Formu